Aleksandra Jursza Newsletter dla Królowej

Aleksandra Jursza Newsletter dla Królowej

Kochani dzisiaj w ramach projektu Prawdziwa Dusza Middle-Earth Geeków chciałabym wam przedstawić twórczość Aleksandry Jurszy.

Aleksandra Jursza to wierna członkini naszej Middle-Earth Geekowskiej rodziny. Ostatnio założyła ona bardzo ciekawy fanpejdż pod tytułem Newsletter dla Królowej.

Newsletter dla Królowej to fanpejdż dla wszystkich którzy czy to zawodowo czy to amatorsko zajmują się pisaniem.

Na stronie możecie znaleźć nie tylko mnóstwo ciekawych porad ale i interesujące ciekawostki i inspirujące rozmyślania prawdziwie artystycznej duszy.

Aleksandra dopiero co założyła swój fanpejdż ale oficjalnie Newsletter dla Królowej istnieje już od dłuższego czasu. Dlatego niech was nie zniechęci mała ilość obserwujących. Strona dopiero się rozwija ale talent Aleksandry kształtował się i dojrzewał przez lata. Dlatego z czystym sumieniem polecam!

LINK DO FANPEJDŻU > TUTAJ

Subskrybuj!

Czy wiesz, że nie subskrybując Middle-Earth Geek masz dostęp TYLKO do tych artykułów, które zostały udostępnione za darmo? Subskrybenci zaś mają od ręki dostęp do ponad 150 artykułów PREMIUM. A ponadto możliwość zamawiania artykułów na wybrany temat i dostęp do prywatnej grupy Rodziny Middle-Earth Geeków i Biblioteki Middle-Earth Geeka w której znajdziesz filmy i soundtracki do pobrania.

A to wszystko za jedyne 00,99 GBP

Subskrybując Middle-Earth Geek nie tylko okazujesz mi swoje wsparcie, ale i masz realny wkład w rozwój strony. Tak więc nie czekaj wejdź na FACEBOOK zasubskrybuj i otrzymaj swój Kod Subskrybenta już dziś!

Translate »