Marcin Gwynbleidd – Portrety na zamówienie

Marcin Gwynbleidd – Portrety na zamówienie

Kochani dzisiaj w ramach akcji Prawdziwa Dusza Middle-Earth Geeków chciałabym wam przedstawić twórczość jednego z członków naszej Śródziemnej rodziny.

Marcin Gwynbleidd to bardzo utalentowany Middle-Earth Geek, który tworzy rysunki i portrety na zamówienie. Przepiękne portrety Marcina nie tylko mogą pięknie przyozdobić twoją ścianę, ale i być projektem twojej koszulki/marki lub po prostu świetnym prezentem. Twórczość Marcina nie zna granic, oferuje on tradycyjne portrety oraz takie inspirowane światem fantasy. Osobiście moje ulubione dzieło Marcina to prześliczny zgredek!

Poniżej możecie zobaczyć próbki jego twórczości a żeby, być na bieżąco polecam polubić jego instagram, do którego link znajdziesz TUTAJ

Subskrybuj!

Czy wiesz, że nie subskrybując Middle-Earth Geek masz dostęp TYLKO do tych artykułów, które zostały udostępnione za darmo? Subskrybenci zaś mają od ręki dostęp do ponad 150 artykułów PREMIUM. A ponadto możliwość zamawiania artykułów na wybrany temat i dostęp do prywatnej grupy Rodziny Middle-Earth Geeków i Biblioteki Middle-Earth Geeka w której znajdziesz filmy i soundtracki do pobrania.

A to wszystko za jedyne 00,99 GBP

Subskrybując Middle-Earth Geek nie tylko okazujesz mi swoje wsparcie, ale i masz realny wkład w rozwój strony. Tak więc nie czekaj wejdź na FACEBOOK zasubskrybuj i otrzymaj swój Kod Subskrybenta już dziś!

Translate »