Wiedźmin – Karafki i butelki – Fanart marmedes

Wiedźmin – Karafki i butelki – Fanart marmedes

Kochani dzisiaj w ramach akcji Prawdziwa Dusza Middle-Earth Geeków chciałabym wam przedstawić twórczość jednego z członków naszej Śródziemnej rodziny.

Marmedes to bardzo utalentowany Middle-Earth Geek który tworzy Karafki i butelki inspirowane światem fantasy a dokładniej Wiedźminem.

Poniżej możecie zobaczyć próbki jego twórczości a żeby, być na bieżąco polecam polubić jego stronę na facebook do której link znajdziesz TUTAJ Natomiast jeśli jesteś zainteresowany kupnem zapraszam do jego sklepu LINK takie przepiękne Karafki i butelki to nie tylko przepiękny produkt do kupienia, ale i dusza oraz miłość którą Marmedes włożył w ich stworzenie. Każda jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju co jest nie tylko moją opinią bo Marmedes ma świetne referencje swoich klientów!

Rewelacja, robota na medal. 😍 Jestem wniebowzięta, całość wykonania jest staranna, elegancka. Zawartość bardzo dobrze zabezpieczona do wysyłki. Komunikatywność z kupującym 10/10. 😍Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo polecam 💜 -Julia Janczyn

odpowiednia osoba do takiej pracy. widać pasję, zaangażowanie a także chęci. genialne umiejętności porozumienia się z klientem a także robienie tylko i wyłącznie na jego korzyść. świetna praca, jestem zakochana 😍 – Julia Matusiak

Nie ma lepszych butelek na magiczne trunki dla fanów wiedźmina!! Polecam!! – Galeria pod Wulkanami

Subskrybuj!

Czy wiesz, że nie subskrybując Middle-Earth Geek masz dostęp TYLKO do tych artykułów, które zostały udostępnione za darmo? Subskrybenci zaś mają od ręki dostęp do ponad 150 artykułów PREMIUM. A ponadto możliwość zamawiania artykułów na wybrany temat i dostęp do prywatnej grupy Rodziny Middle-Earth Geeków i Biblioteki Middle-Earth Geeka w której znajdziesz filmy i soundtracki do pobrania.

A to wszystko za jedyne 00,99 GBP

Subskrybując Middle-Earth Geek nie tylko okazujesz mi swoje wsparcie, ale i masz realny wkład w rozwój strony. Tak więc nie czekaj wejdź na FACEBOOK zasubskrybuj i otrzymaj swój Kod Subskrybenta już dziś!

Translate »